Archive for April, 2015

Rembrandtparkbashing

Afgelopen week stond er een absurd stukje over ons park in Het Parool van journalist Boris van der Spek. Hier kunt u het lezen. Neem alleen maar de zin: ‘Het Rembrandtpark echter bestaat nu uit gras met brandnetels, oevers overgroeid met riet en een meertje dat ruikt als een open riool.’ Iedereen die het park kent weet natuurlijk wel beter, maar Het Parool plaatst deze – en meer – flauwekul toch maar gewoon even. Redactioneel, nota bene.

20150203125717-IMG_2907

Verder komt landschapsarchitect Mascha Onderwater, ‘parkexpert’, aan het woord. Zij wekt een beetje de indruk dat ze het park alleen van achter haar Rotterdamse tekentafel kent. Zo lijkt ze niet te weten dat er al jaren voetbaldoeltjes en speeltuintjes in het park zijn, en dat Terras en Balkon nu wordt aangelegd. Het bestaan van de kinderboerderij, de schooltuinen en ‘t Landje, en de plannen voor vernieuwing daarvan, is haar kennelijk ook ontgaan.

Het hele stukje is zo tendentieus geschreven, dat we ons beginnen af te vragen wie er belang bij heeft om het Rembrandtpark in een kwaad daglicht te stellen. Wie het weet mag het zeggen.
Verder maken we er geen woorden aan vuil. Het is lente, en we gaan heerlijk van ons schitterend mooie park met zijn uitbundige bomenpracht genieten!

Sunday, April 12th, 2015 Algemeen 4 Comments

Abonneer U!

Search

 

Categorieën

Kalender

April 2015
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Archief