Archive for October, 2010
Parkvrienden met kraam
Tijdens het Rembrandtparkfestival geeft het bestuur van de vereniging Vrienden van het Rembrandtpark acte de présence met een promotiekraam. Eerder ontving stadsdeelwethouder De Wilt een boommeter en een exemplaar van De Broedvogelinventarisaties 2007 – 2009 uit handen van het bestuur.
Uit de Westerpost
De Westerpost van 6 oktober, pag. 7 rechts, Uit de stadsdeelraad:
Presentatie Rembrandtpark
Na de presentatie van BAAT legde mevrouw Milja Abram van de Vereniging Vrienden van het Rembrandtpark uit dat in de plannen voor dat park (die niet door de raad zijn vastgesteld), geen rekening gehouden is met de inbreng van de huidige gebruikers van dit park. Zo dreigen er veel bomen gekapt te worden, waardoor het karakter van het park verloren gaat.
Jitske Bromet (PvdA) vroeg aan mevrouw Abram om via de griffie een uitgebreide toelichting te laten verspreiden onder de raadsleden. Piet van Grol (VVD) vroeg om in die toelichting nadrukkelijk de visie van de vereniging op een ‘mooi park’ te geven.
Rembrandtparkfestival 10 oktober
De Vrienden van het Rembrandtpark geven stadsdeelwethouder Paulus de Wilt het eerste exemplaar van de Broedvolgelinventarisatie Rembrandtpark 2007 – 2009. Dat gebeurt zondag 10 oktober tijdens de opening van het Rembrandtparkfestival. De inventarisatie is daarna voor iedereen beschikbaar.
Abonneer U!
Search
Categorieën
- Algemeen (212)
- Bomenkap (32)
- Herinrichting (15)
- Natuur in het park (71)
- Nieuwsbrief (11)
- Verkeersweg (31)